Ahşap Söz Tepsisi

Ahşap ürünlere artan ilgiyi fark eden Mutlu Son Atölyesi tarafından tasarlanan doğalı ve ahşabı seven gelin adaylarının tercihi olan sade ve şık görünümlü ahşap söz tepsisi modelleri yalnızca Mutlu Son Atölyesi’nde!

ahşap söz tepsisi

Ahşap Yüzük Tepsisi

Hayatınızın en anlamlı gününde günün en değerli parçalarını taşıyan sade ve şık görünümlü bir yüzük tepsisine kim sahip olmak istemez! Üstelik tüm ürünlerimizde olduğu gibi ahşap yüzük tepsisi modelimiz de talep etmiş olduğunuz renkte çiçek ve kurdeleler ile süslenerek, arzu ettiğiniz hale getiriliyor.

Sade, yalın, doğal ve estetik seven hanımların tercihi olan ahşap yüzük tepsisi modellerinin siparişini, instagram sayfamız üzerinden iletişime geçerek verebilirsiniz. Ahşap söz tepsisi ürünümüzü söz ve nişan günlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca daha sonra dekoratif ve ya günlük hayatta tercih edilen bir materyal olarak kullanabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Size özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından özen ile hazırlanan ahşap yüzük tepsisi ürünümüz itina ile paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan Mutlu Son Atölyesi, Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle hizmet vermektedir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız söz ve nişan günlerinde unutulmaz bir yüzük tepsisine sahip olmak için bizler ile instagram sayfamız olan MutluSonAtolyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İletişim: