Araba Nikah Şekeri

Klasik bir model olan ve hepimizce Vosvos olarak nitelendirilen bu şirin araç modeli artık nikah şekeri olarak düğün, nişan, kına, doğum, yaş günü, baby shower gibi günlerde davetlilere dağıtılmakta. Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından özel olarak süslenen ve sizler için hazır hale getirilen vosvos nikah şekerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

araba nikah şekeri, vosvos, nikah şekeri

Ürün Kodu: VV02

Vos vos Nikah Şekeri

Şirin ve güzel bir araba olan Vosvoslar son yıllarda nikah şekeri olarak nikah, nişan, düğün gibi günlere katılan davetlilere günün anlam ve önemine istinaden sunulan birer hediye haline geldi. En güzel anılarınızı yaşayacağınız söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün ve doğum gibi günlere hazırlanırken hissedilen heyecan kadar stres de fazladır. Böylesine bir günde her hangi bir aksilik yaşamamanız için yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak, ürünlerimizi özenle seçtiğimiz materyallerden özen ile hazırlıyor ve yine özenle ambalajlayıp sizlere kargoluyoruz.

Ödeme ve Sipariş

Vosvos nikah şekeri ve ya baby shower hediyesi sipariş adeti minimum 50 adettir. Ürün, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürün bedelini, ürünlerin kişiye özel olarak hazırlanması nedeniyle sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışa teşekkür ederiz.

 

İletişim: