Damat Fincanı 019

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı kız isteme töreni sırasında, unutulmayacak anıların başında damat adayının gelin adayının sunduğu tuzlu kahveyi içtiği andır. Damat kahvesinin sunulacağı damat fincanı ürünü arzu ettiğiniz şekilde sizler için özel olarak Mutlu Son Tasarım ekibi tarafından size özel hazırlanıyor.

mor damat fincanı, sarı damat fincanı-min

En güzel günün en özel anıları yaşanırken sizleri yalnız bırakmıyoruz. Kız isteme hazırlıkları, söz hazırlıkları, nişan hazırlıkları gibi günler heyecanlı olduğu kadar stresli bir süreçtir. Yaşadığınız duyguların farkında olan Mutlu Son Atölyesi olarak yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak, ürün üzerinde kullanılacak tüm ürünleri özen ile seçiyor ve sizler için hazırlıyoruz.

Sipariş ve Teslimat

Damat kahvesi tepsisi ürünlerimizi incelemek, güncel modelleri görmek ve fiyat bilgisi almak için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi dilerseniz de whatsapp iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için özenle hazırladığımız ürünlerimizi aynı özenle ambalajlayıp, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile ülkemizin tüm bölgelerine hızlı ve kusursuz teslimat garantisi ile ulaştırmaktayız. Yurdışı siparişlerinde ise PTT Kargo ile hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutluluklar dileriz!

İletişim: