Nişan Tepsisi Kalp

Kendine özgü tasarımları ile kısa sürede binlerce kişi tarafından tercih edilmeyi başaran Mutlu Son Atölyesi’nden yeni bir tasarım!

Nişan, tepsi, nişan tepsisi, nisan tepsisi Nişan, söz, kız isteme gibi günler, hayatınızın en güzel günleridir. Bu günlerde yaşanan her an bir #hatıra niteliğindedir. Böyle önemli günlerde bir #konsept yaratmak isteyen #gelin adayları #nisantepsisi #damatfincani ve #soztepsisi gibi ürünleri tek bir noktadan temin ediyor! Sizleri #nisanhazirliklari ve #sözhazırlıkları sürecinde yalnız bırakmayan @mutluson.atolyesi olarak bir konsept oluşturmanızda sizlere yardımcı oluyoruz #nişanmasası #sozmasasi #ankara #kizisteme

Kalp şeklindeki nişan tepsisi üzerinde bulunan yazılar, çiçekler ve diğer süslemeler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürün ayna üzerine gelin ve damat adaylarının isimleri yazılmadan da hazırlanabilir.

Sipariş

Sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfası ve ya Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kalpli yüzük tepsisi ürünümüzde Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

İletişim: