Pleksi İsimlik 406

En güzel gününüz olan kız isteme, nişan ve söz günlerinde tatlı bir telaş içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Tüm bu telaşın içerisinde hazırlayacağınız masada göz kamaştırıcı bir pleksi isimlik olsun isteyenlerdenseniz; Mutlu Son Atölyesi’nin kişiye özel olarak hazırlamış olduğu göz kamaştırıcı pleksi isimlikler tam size göre!

Tüm ürünlerimiz olduğu gibi pleksi isimlik ürünümüzde kişiye özel olarak, özen ile hazırlanıyor, ambalajlanıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere ulaştırılıyor.

pleksi isimlik, ayna isimlik, aynalı isimlik, söz nişan isimliğiJPG

Sarı Pleksi İsimlik

İsteğinize göre pleksi isimlik modellerimiz gold ve silver renklerinde tasarlanabilmekte ve üretilebilmektedir. Son yıllarda sıkça tercih edilen gold renginde hazırlamış olduğumuz ürünler sıklıkla tercih edilmektedir.

Sipariş ve Teslimat

Ürün siparişi vermek için bizler ile hem intagram sayfamızdan hem de iletişim bölümümüzde yer alan iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz. Siparişi alınan ürünlerimizi sizler için özen ile hazırlıyor ve kargoda yaşanabilecek riskleri göz önünde bulundurarak özen ile ambalajlayarak sizlere ulaştırıyoruz.

Ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo tarafından Türkiye’nin dört bir köşesine itina ile ulaştırılıyor.

 

İletişim: