Söz Tepsileri

Hayatınızın en güzel günü olan söz gününde, günün en değerli eselerin olan ve ölümsüz aşkınızı simgeleyen yüzüklerin taşınacağı söz tepsileri modelleri Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor! Kişiye özel olarak tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan ürünlerimiz arzu ettiğiniz seçeneklerde hazırlanmaktadır.

söz tespileri söz tepsisi modelleri, söz kesilen tepsi

Söz tepsileri tercih edilirken genel olarak dikkat edilen husus çiçek ve kurdele renklerinin gelin adayının elbisesi ile uyumlu olduğudur. Klişeden uzak modern çizgilerle geleneklere uygun olarak söz tepsisi modellerinin güncel halini incelemek için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İnstagram sayfamızı incelemek için lütfen tıklayınız!

pembe nişan tepsisi, pembe söz tepsisi, pembe yüzük tepsisi

Söz tepsilerini kategorilendirmek gerekirse:

  • Gold-Sarı
  • Silver
  • Ahşap
  • İncili

mor nişan tepsisi, mor yüzük tepsisi, mor söz tepsisi

Gold Sarı Söz Tepsisi

Gold nişan tepsisi adından da anlaşılacağı gibi sarı renkte olmaktadır ve kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünümüze bir örnek olarak aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

söz tepsisi, söz tepsileri pembe nişan tepsisi, mürdüm yüzük tepsisi

Silver Gümüş Söz Tepsileri

Söz gününün unutulmaz eseleri olan yüzüklerin taşınacağı gümüş söz tepsileri size özel olarak hazırlanmaktadır. Dilerseniz kurdele ve çiçek rengi ile modelini belirleyebilirsiniz.

ahşap söz tepsisi

Ahşap Ağaç Söz Tepsileri

Doğal ağaç ile yapılan ahşap nişan tepsileri söz gününde farklılığı arayanların tercihi oluyor. Ürün üzerinde bulunan kurdele ve çiçekler arzu edildiği gibi düzenlenebilir.

incili nişan tepsisi, incili yüzük tepsisi, incili söz tepsisi

İncili Söz Tepsileri

Son yılların gözde modellerinden biri olan incili söz tespileri, kişiye özel hazırlanırken, tepsi üzerine de gelin ve damat adayının isimlerinin kazındığı bir set olarak sıklıkla tercih edilmeye başlandı.

Sipariş Detayları

Söz tepsileri Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından özen ile hazılanmakta olup, arzu etmiş olduğunuz renk ve modelde çiçek ile kurdele ile süslenmektedir. Sipariş için instagram sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram sayfamızı incelemek için lütfen tıklayınız!

Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin dört bir yanına özen ile ulaştırılmaktadır!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bir ömür sürecek mutlu günler dileriz!

Her başlangınızın mutlu sonlanmasını dileriz!

 

İletişim: