Blog

2021 Söz Nişan Tepsisi Modelleri

Sadece ülkemiz değil, tüm dünya zor bir süreçten geçiyor. Aşılamanın hızlanması hayatı yavaş yavaşta olsa normale döndürüyor. Normale geçiş sürecinde elbette tedbiri elden bırakmadan gelenek ve göreneklerimizi yerine getirerek evlilik törenlerimizi organize edebiliriz. Bu törenlerin başında ise kız isteme geliyor.

Söz nişan tepsisi modelleri 2021
2021 Söz Nişan Tepsisi Modelleri

Kız isteme töreni çiftlerin bir bakıma tüm aileleri dahil ettikleri bir tören. Kız isteme törenlerini sonrası -eğer daha önceden bir anlaşma varsa- söz nişan organizasyonu birlikte yapılıyor. Bu tören sırasında ihtiyacınız olan söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setleri tercih ederek bir konsept oluşturabilirsiniz.

Gold, gümüş, kulplu, kulpsuz, yuvarlak, diktörgen, aynalı, camlı gibi pek çok seçeneğimiz mevcut. Tüm ürünlerimizi görmek için internet sitemizin anasayfasına giriş yapabilirsiniz.

2021 yılı için özenle tasarladığımız söz nişan tepsisi ve damat fincanı olarak ikili set hazırladığımız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik yurtdışından da sipariş verebilirsiniz.

Mutluson Atölyesi olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve başta Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya gibi yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı ülkelere her hafta birkaç gönderim yapıyoruz. Sipariş vermek için internet sitemiz ve instagram sayfamızda bulunan söz nişan tepsisi, damat fincanı gibi ürünlerimizin tamamını inceleyip sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızla hazırlanıp alıcı ödemeli olarak adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

İletişim: