Blog

Almanya

Mutlu Son Atölyesi olarak şirketimizin merkezi İstanbul’da olsa da yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine değil, başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın tüm ülke ve şehirlerine satış gerçekleştiriyoruz. Almanya‘da başta Türkler’in yoğunlukta olduğu Berlin, Münih, Düseldorf, Bremen, Hamburg, Köln, Gelsenkirchen olmak üzere pek çok şehrine binlerce ürün kargoladık. Siz de en güzel günlerinizde düşlerinizdeki ürünlere sahip olmak isteyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanya‘da yaşayan yurttaşlarımızın en çok tercih ettiği ürünlerimiz:

  • Söz masası ve nişan masası süslemeleri
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi ve söz tepsisi)
  • Pleksi isimlik
  • Nişan, söz, doğum hediyelikleri ve nikah şekeri
  • Jardinyer seti
  • Duvar süsleri

Sipariş

Ürünlerimizin tamamını incelemek için instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfasını ziyaret edebilir ve ya anasayfadan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sipariş vermek için Whatsapp hattımız olan +90 530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0530 730 56 97

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle sipariş verirken satın almış olduğunuz ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Almanya‘nın başta Berlin, Münih, Düsseldorf, Bremen, Hamburg, Köln  olmak üzere tüm şehirlerinden alınan siparişler Ptt Turpex firması aracılığı sizlere ulaştırılmaktadır. Ptt Turpex firmasının hızlı gönderim ve normal gönderim seçenekleri vardır.  Normal gönderim süresi 35-45 günü bulurken, hızlı gönderim süresi 15-20 gündür. Söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilirsiniz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir