Nikah Şekeri Modelleri

Ayna Nikah Şekeri AN018

Ayna hediye etmenin anlamı “sana hediye edecek senden güzel hediye bulamadım” demektir. Böylesine anlamlı bir hediyesi en mutlu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan dostlarınıza, arkadaşlarınıza kısacası tüm sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Ürün Kodu: AN018

Ayna Nikah Şekeri

Bir kişiye ayna hediye etmenin anlamı sana senden daha güzel hediye bulamadım demektir. Sizleri en güzel gününüzde yalnız bırakmayan sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek isteyenlerdenseniz Mutlu Son Atölyesi’nin sizler için özel olarak tasarladığı ayna nikah şekerini tercih edebilirsiniz. Çünkü biliyoruz ki mutlu sonlara hazırlanırken heyecan ve mutluluk kadar streste bir hayli fazla oluyor. Böylesine bir günde her hangi bir aksilik yaşamamanız için yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak, ürünlerimizi özenle seçtiğimiz materyallerden özen ile hazırlıyor ve yine özenle ambalajlayıp sizlere kargoluyoruz.

aynalı nikah şekeri

Ödeme ve Sipariş

Ayna nikah şekeri ürünün minimum sipariş adeti 50 adettir. Ürün, Türkiye’nin dört bir yanına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürünlerin kişiye özel hazırlanmasından dolayı ürün bedelini, sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışa teşekkür eder, mutluluklar dileriz.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir