Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Aynalı Söz Tepsisi

aynalı yüzük tepsisi

Söz günü yaklaştıkça artan heyecan ve stresten dolayı ilk alınması gereken şeyler dahi bazen unutulabiliyor. Söz hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olacak olan aynalı söz tepsisi modelleri size özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından hazırlanmakta ve kısa sürede size ulaştırılmaktadır.

Aynalı söz tepsisi modelleri üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve yazılarda dilediğiniz şekilde değişiklik yaparak, ürünü hayallerinizdeki gibi yapıyoruz. Düşlediğiniz ürüne ulaşmak bu kadar kolay!

Sipariş

Sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfası ve ya Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz tepsisi aynalı ürünümüzde Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir