Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Aynalı Yüzük Tepsisi

kalp-nisan-soz-tepsisi

Ömür boyu unutulmayan söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan yüzük tepsisi modelleri Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizler için özel olarak üretiliyor.

Aynalı yüzük tepsisi modelleri üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde yapılacak değişiklikler için bizler ile sipariş anında iletişime geçmenizi rica ederiz.

Aynalı nişan tepsisi ve aynalı söz tepsisi olarak da bilinen yüzük tepsisi modellerinin tamamı kişiselleştirilebilmektedir.

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimizin tamamı özenle tasarlanmaktadır. Tercih edilen materyallerin tamamı yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak seçilmektedir. Hayatınızın en güzel günlerinde heyecanlı olduğunuz kadar stresli olduğunuzunda farkındayız. Bu nedenle tüm riskleri göz önünde bulundurarak ürünleri tasarlıyor, üretiyor ve ambalajlıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına hatta yurtdışına satışlarımız bulunmaktadır. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo firması ile yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile çalışmaktayız.

Ürünlerimizin tamamını ve güncel halini görmek için instagram sayfamızı ziyaret edebilir veya Whatsapp’dan iletişime geçebilirsiniz!

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir