Blog

Bakırköy

İstanbul’un en köklü ilçelerinden biri olması nedeniyle geçmişte çok göç alan Bakırköy. bugün bunun yansıması olarak İstanbul’un en kalabalık ilçelerinin başında gelir. Bu yoğun nüfusun karşılığı olarak farklı kültürlere sahip insanlar bir arada yaşamaktadır.

Her ne kadar farklı gelenek göreneklere sahip olsak da hepimiz için söz, nişan, kına, nikah, düğün gibi törenlerde tercih edilen ürünler aynıdır. Örneğin bir söz törenini ele alacak olursak ihtiyacımız olan şeylerin başında ömür boyu sürecek aşkınızı temsil eden yüzüklerin taşındığı nişan tepsisi gelir. Gelin ve damat adayının birbirine olan aidiyetini temsil eden yüzüklerin taşındığı yüzük tepsisi, her zevke göre özel olarak tasarlanıp hazırlanmaktadır. Nişan tepsisi modelleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına 7/24 hizmet veren Mutlu Son Atölyesi sayesinde dilediğiniz ürünü, en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Arzu ederseniz bizimle instagram sayfası üzerinden ve ya internet sayfamızın ileşim bölümünden bağlantıya geçebilirsiniz. İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Bakırköy’de hizmet verdiğimiz mahalleler:

Ataköy 1. mahallesi
Ataköy 2-5-6. mahallesi
Ataköy 3-4-11. mahallesi
Ataköy 7-8-9-10. mahallesi
Basınköy mahallesi
Cevizlik mahallesi
Kartaltepe mahallesi
Osmaniye mahallesi
Sakızağacı mahallesi
Şenlikköy mahallesi
Yenimahalle mahallesi
Yeşilköy mahallesi
Yeşilyurt mahallesi
Zeytinlik mahallesi
Zuhuratbaba mahallesi

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her yeni başlangıcınızın mutlulukla sonuçlanmasını dileriz.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir