Blog

Cam kutulu kız isteme çikolatası

Evlilik kararını alan çiftleri bekleyen ilk aşama kız isteme törenidir. Bu törene katılacak damat beyin çiçeğini ve çikolatasını hazır etmesi gerekir. Boşuna dememişler “çiçeğini çikolatanı al, gel” diye. Mutluson Atölyesi olarak isme özel cam kutulu kız isteme çikolatası ürününü size özel olarak hazırlıyoruz. En kısa sürede kargoya verip adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimize olduğu gibi kız isteme çikolatası modelleri de kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sipariş verirken ürünün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmeyi unutmayın. Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek kısa sürede sizlere ulaştırılır. Kız isteme çikolatası ürünü dikdörtgen ve fanus şeklinde üretilmektedir.

Dikdörtgen Cam Kutu

Dikdörtgen şeklinde cam kutulu hazırlanan kız isteme çikolatası ürünü çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Sipariş vereceğiniz çikolata adetine göre ürünün boyutunda değişiklik yapabiliyoruz. Şık ve gösterişli bir ürün olan cam kutuyu daha sonra günlük olarak dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Hatta eşinizin makyaj kutusu haline dahi gelebilir. Dikdörtgen cam kutu, gold ve gümüş renk seçenekleriyle isme özel olarak hazırlanmaktadır.

Fanus Cam Kutu

Kız istemeye giderken fanus cam kutu içerisinde çikolatalar götürmek isterseniz doğru bir ürün olacaktır. Farklı tasarımı sayesinde dekoratif bir ürün olarak da kullanılmaktadır. Fanus cam kutu, gold ve gümüş renk seçenekleriyle isme özel olarak hazırlanmaktadır. Şık ve gösterişli bir kız isteme çikolatası modelidir.

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimiz isme özel olarak hazırlanmaktadır. Çikolata sayıları hakkında bilgi almak için satış temsilcinizle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürünler gold ve gümüş renk seçenekleri ile hazırlanmaktadır. İçerisinde birinci sınıf çikolata vardır. İsme özel cam kutulu isteme çikolatası ürünlerimizin alternatifleri için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

İletişim: