Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı 018

Hayat boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı kız isteme töreni sırasında damat adayı beye uzatılacak tuzlu kahvenin tepsisi arzu ettiğiniz çiçek, kurdele ve yazılar ile size özel hazırlanıyor. Mutlu Son Atölyesi olarak kişiselleştirilebilme özelliğini sağlayan tek şirketiz!

tuzlu kahve tepsisi olarak da bilinen damat fincani ürünü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Damat fincanı ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Görselde bulunan aynalı tuzlu kahve tepsisi üzerinde bulunan “Evin son damadı” yazısını da sizler için değiştirebiliyoruz. Damat kahvesi tepsisi ürünümüz kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı.

Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz. Tuzlu kahve tepsisi tercih ederken genel olarak kız isteme günü giyilecek elbise veya damat beyin sevdiği renkler göz önünde bulundurularak seçim yapılır. Çiçek ve kurdeleler de aynı şekilde arzu ettiğiniz şekilde hazırlanabilmektedir.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş vermek ve güncel ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamızı ziyaret edebilir veya bizler ile Whatsapp iletişim hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin her bölgesine en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise hazırlanan ürününüz PTT Kargo ile 7-10 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir