Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı 020

Ülkemizin hangi bölgesine giderseniz gidin, hangi yöreden insan ile evlenirseniz evlenin, herkesin kız isteme günü uygulamış olduğu bir gelenek vardır: tuzlu kahve ikramı.

Damat fincanı 020, damat kahvesi tepsisi, tuzlu kahve tepsisi
Damat fincanı 020, damat kahvesi tepsisi, tuzlu kahve tepsisi

Damat Fincanı

Tuzlu kahve ikramının yapılmasının yöreden yöreye sebebi farklı yorumlanır. Görücü usulü evliliklerde gelin adayının damat adayını beğendiğinin bir göstergesi diyen de var. Tuzlu kahveyi damat adayı yüzünü ekşitmeden içerse gelinin gönlünü kırmayacağını göstergesidir diyen de var.

Tuzlu kahve ikramı sırasında kullanacağınız tuzlu kahve tepsisi ürünü Mutlu Son Atölyesi tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir.

Sipariş ve Teslimat

Damat fincanı setlerimiz arasında yer alan ürünümüz üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Bu nedenle sipariş vermeden önce bizler ile iletişime geçmenizi ve taleplerinizi iletmenizi rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram hesabımız olan @mutluson.atolyesi dilerseniz de iletişim bölümümüzde yer alan Whatsapp destek hattımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi tepsisi ürünümüzde anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere en kısa sürede kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir