Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Yazılı

damat-fincani-04

Gelin adaylarının son yıllarda özellikle tercih ettiği damat fincanı setimizden bahsetmeden önce, söz,nişan ve kız isteme merasimlerinde ikram edilen tuzlu kahve geleneğinin nereden geldiğine değişmek isteriz.

Bir rivayetlere göre eskiden gelin ve damat adayı görücü usulü ilk kez kız isteme sırasında bir araya gelirmiş. Gelin tarafı ve erkek tarafı birbirlerini şöyle bir süzdükten sonra gelin hemen kahveyi hazırlar. Gelinin ilk kez gördüğü damat adayını beğendiyse tuzlu kahveyi sunarmış.

Bir diğer rivayette ise damat tuzlu kahveyi yüzünü buruşturmadan içerse, sevgilisi için herşeyi yapacağı manasına gelirmiş. Tuzlu kahve konusundaki bir diğer hikâyeyse yapılan tuzlu kahvenin gerçekten hatırı olup olmadığını anlamak üzerine kurgulanmış. Bu geleneksel tuzlu kahve hikayesinde etkin bir role sahip olacak damat fincanı modelimizi temin etmek, veya ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Damat kahvesi fincanı ve damat kahvesi tepsisi kişiye özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından kişiye özel olarak hazırlanmıştır.

Ödeme ve Sipariş

Damat fincanı ürünümüz kişiye özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için hazırlanıyor ve Türkiye’nin dört bir yanına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde paketlenerek gönderiliyor. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürün bedelini sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi adresinden de iletişime geçebilirsiniz!

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir