Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Gümüş

damat-fincani-01

Tuzlu kahvenin iki anlamı vardır. Bunlardan birincisi görücü usülü evliliklerde gelin adayının damat adayını beğenmesi. İkincisi ise, tuzlu kahveyi yudumlayan damadın yüzünü ekşitmemesi durumunda sevdiği için her şeyi yapabileceği anlamını taşımaktadır.

Damat Fincanı

Damat fincanı seçimi yapılırken arzu ettiğiniz her rengi damat tepsisi üzerinde uygulayabiliyoruz. Damat adayının yudumlayacağı tuzlu kahvenin sunumunun yapılacağı damat fincanı ürünü Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerin oluyor. En güzel günün en unutulmaz anlarından biri, tercih edeceğiniz damat tepisisi ile Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için özen ile hazırlanıyor ve yine özen ile paketlenerek, anlaşmalı olduğumuz Yurt içi Kargo, PTT Kargo ve Sürat Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılıyor.

Ödeme ve Sipariş

Damat fincanı ürünümüz kişiye özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için hazırlanıyor ve Türkiye’nin dört bir yanına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde paketlenerek gönderiliyor. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürün bedelini sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi adresinden de iletişime geçebilirsiniz!

Damat fincanı ürünü hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz internet sitemizin iletişim bölümünden dilerseniz de instagram sayfamız üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir