Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Mavi

damat-fincani-03

Kız isteme ritüeli asırlardır din, dil, gelenek, görenek ayırt etmeksizin kültürümüzde olan bir ritüel olup, bu ritüel sırasında damada tuzlu kahve ikram edilmektedir. Tuzlu kahve olay ile ilgili bilinen iki hikaye vardır. Bunlardan birincisi; görücü usulü evliliklerde gelin adayı damat adayını beğenmişse eğer kahvesine tuz koyarmış. İkincisi hikaye de ise; damat tuzlu kahveyi yüzünü ekşitmeden içerse eşi için her şeyi yapacağı anlamına gelirmiş.

Damat kahvesi tepsisi ürünümüz ile nişan ve ya söz tepsisi de set olarak satılmaktadır. Diğer damat kahvesi setleri hakkında bilgi almak için internet sitemizin gezinme butonunu tıklayarak damat fincanı başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Size özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından hazırlanan mavi damat fincanı seti ürünümüz itina ile paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan şirketimiz Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle hizmet vermektedir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız tuzlu kahve anılarını yaşarken kullanabileceğiniz göz alıcı damat kahve fincanı seti ürünlerine sahip olmak için bizler ile instagram sayfamızı olan MutluSonAtolyesi  ziyaret edebilir, ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için lütfen TIKLAYINIZ!

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir