Damat FincanıDamat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Modelleri

Evlilik teklifini etmek kolay! Peki ya tuzlu kahveyi yudumlamak?

Kız isteme töreni sırasında damat beye tuzlu kahve ikramında bulunulması geleneği ülkemizin tüm bölgelerinde uygulanmaktadır. Bu ikram sırasında ihtiyacınız olan damat fincanı modelleri size özel olarak üretilmektedir.

Ürünlerin üzerinde bulunan süsleme ve yazılar size özel olarak hazırlanmaktadır. Arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirebilirsiniz.

Nasıl sipariş oluştura bilirim?

Sipariş oluşturmak çok kolay! Beğenmiş olduğunuz damat fincanı modelinin görselini sipariş anında Whatsapp hattımıza göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Farklı bir şehir veya ülkeye gönderim yapıyor musunuz?

Tabii ki. Mutluson Atölyesi olarak size özel olarak hazırlamış olduğumuz siparişlerinizi özenle ambalajlıyor ve sizlere ulaştırılmak üzere alıcı ödemeli olarak kargo firmalarına teslim ediyoruz.

Yüzük tepsisi ve damat fincanı seti yapabilir misiniz?

Elbette. Son zamanlarda kız isteme ile söz-nişan törenlerini bir arada yapmak popüler oldu. Bu nedenle arzu ettiğiniz yüzük tepsisi ile damat fincanını set olarak üretebiliriz. Referans tasarımlarımızı söz nişan tepsisi sayfasını inceleyerek görebilirsiniz.

Kahveye neden tuz atılır?

Bu soru da pek çok gelin adayının aklına geliyor. Cevaba gelecek olursak: gelin hanım damat beyi beğendiyse kahvesine tuz atar. Damat beyde kahveyi yudumlarken yüzünü ekşitmezse sevdiği için herşeyi yapacağı anlamına gelir.

Kahveye ne kadar tuz atılır?

Kimi gelin hiç koymazken kimi gelin de çok fazla koyuyor. Bunun en ideal ölçüsü çay kaşığının ucu kadar koymaktır. Zaten ekşimsi bir tat hemen oluşuyor. Abartmamakta fayda var:)

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir