Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Seti

damat-kahvesi-fincani-01

Evliliğin ilk adımı olan kız isteme töreni sırasında damat beye tuzlu kahve ikram edilmesi bir gelenektir. Damat bey yüzünü ekşitmeden kahveyi yudumlar ise “elinden zehir olsa içerim” manasını taşır.

Damat beye tuzlu kahve ikramı yaparken ihtiyaç duyacağınız damat fincanı seti Mutluson Atölyesi tarafından size özel olarak üretilmektedir. Ürün üzerinde bulunan süslemeler arzu ettiğiniz gibi hazırlanmaktadır.

Sipariş

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat fincanı seti ürünümüz de size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan süslemeler arzu ettiğiniz renklerde hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında istediğini değişikliği bizler ile paylaşmanızı rica ederiz.

Sipariş Hattı: 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz sipariş hattımızdan dilerseniz de instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz gibi damat fincanı seti ürünümüzü de arzu ettiğiniz gibi tasarlıyor, üretiyor ve özenle ambalajlıyoruz. Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile ülkemizin tüm şehirlerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişleriniz ise PTT Turpex firması tarafından ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir