Damat Fincanı Tepsisi

Damat Fincanı Tepsileri

Kız isteme gününün vazgeçilmez ritüellerinden biri olan tuzlu kahve geleneğinde damat adayına uzatılan tuzlu kahve fincanları, Mutlu Son Atölyesi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Damada tuzlu kahve ikram etmenin iki sebebi vardır. Bunlardan birincisi, görücü usülü evliliklerde gelin adayının damat adayını beğenmiş olması. İkinci sebep ise, yüzünü ekşitmeden tuzlu kahveyi içen damat adayının eşini ömür boyu üzmeyeceği manasını taşımaktadır. Tuzlu kahve geleneği, yöreden yöreye farklı manalar taşıdığı da bir gerçektir. Paylaşmış olduklarımız ise bir çok yörede bilinen sebeplerdir.

Sipariş ve Teslimat

Mutlu Son Atölyesi olarak ürünlerimizin tamamını olduğu gibi damat fincanı tepsileri’ni de kişiye özel olarak tasarlıyoruz. Arzu ettiğiniz renk çiçek ve kurdeleler ile süslenen damat fincanı tepsileri, özen ile ambalajlanarak en kısa sürede, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından sizlere ulaştırılıyor!

Bizler ile iletişime iki şekilde geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümünde yer alan Whatsapp numaramızdan gerekse de instagram sayfamızdan mesaj atabilirsiniz.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir