Damat Fincanı

Ülkemizin her bölgesinde din, dil, ırk ayırt etmeksizin herkezin uygulamış olduğu bir gelenek vardır. Bu gelenek kız isteme töreni sırasında damat adayına tuzlu kahve ikram edilmesidir. Tuzlu kahveyi yudumlayan damat adayı eğer yüzünü ekşitmez ise eşinin kalbini kırmayacağının göstergesi olarak kabul edilir.

Damat kahvesi ikramı sırasında hayallerini kurduğunuz damat fincanı ürününü bize anlatın biz sizin için üretelim! Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi olarak tercih etmiş olduğunuz tepsi modeli ve tepsi üzerinde bulunan çiçek, kurdele gibi materyalleri arzu ettiğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Damat Kahvesi Seti

Kız isteme günü yaşadığınız heyecanın ve stresin farkındayız. Bu özel günde yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak damat kahvesi seti ürünümüzü tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Damat fincanı setlerimizi incelemek için bizler ile instagram sayfamız veya Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz!

Sipariş ve Teslimat

Damat fincanı setlerimiz arasında yer alan ürünümüz üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Bu nedenle sipariş vermeden önce bizler ile iletişime geçmenizi ve taleplerinizi iletmenizi rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram hesabımız olan @mutluson.atolyesi dilerseniz de iletişim bölümümüzde yer alan Whatsapp destek hattımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi tepsisi ürünümüzde anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere en kısa sürede kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir.

İletişim: