Blog

Düğün Davetiyesi Yazıları

Düğün davetiyesi yazıları için 50 tane örnek hazırladık. Sizler de fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 25 tane birbirinden güzel ve sade düğün davetiyesi sözleri burada.

 1. Birlikte Gülmek, Birlikte Dans Etmek İçin… Aşk dolu bir serüvenin başlangıcına tanıklık etmek ve yanımızda olmak için 15 Eylül’de sizi düğünümüze davet ediyoruz.
 2. Düğün Zamanı Geldi, Kapıları Açıyoruz! Kalbimizdeki sevgi büyüdü ve artık “evet” diyoruz. Sizleri 20 Temmuz’da düğünümüze bekliyoruz.
 3. Aşkımızın Resmi Töreni! Biz, aşkın en güzel haliyle buluştuk ve düğünümüzü 10 Ekim’de kutluyoruz. Siz de bu özel anı bizimle paylaşın.
 4. Düğün Zili Çalıyor, Sizleri Bekliyoruz! Romantizm, eğlence ve dans dolu bir günü birlikte yaşamak için 5 Kasım’da sizi düğünümüze davet ediyoruz.
 5. Aşkta ve Kahkahalarda Buluşuyoruz! Hayatımızın en güzel anını sizinle paylaşmak istiyoruz. 30 Ağustos’ta düğünümüzde yanımızda olun.
 6. Aşk Serüvenimize Ortak Olun! Kalbimiz birbirine “evet” dedi, şimdi sıra sizde! Eğlence ve mutluluk dolu bir düğün için 25 Temmuz’da bekliyoruz.
 7. Düğünümüze Gel, Dans Edelim! Aşkla dolu bir günü, bol kahkaha ve dansla taçlandırmak için 12 Haziran’da düğünümüze katılın.
 8. Sizleri Düğünümüze Bekliyoruz! Aşkımızı paylaşmak ve birlikte eğlenmek için 8 Eylül’de düğünümüzde sizleri görmek istiyoruz.
 9. Aşk ve Kutlama Vakti Geldi! En özel anımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. 18 Kasım’da düğünümüzde yanımızda olun.
 10. “Evet” Dedik, Şimdi Sıra Eğlencede! Aşkımızın taçlandığı anı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. 3 Ekim’de düğünümüzde buluşalım.
 11. Düğün Zamanı: Aşk ve Kahkaha Dolu Bir Gün! Biz, birbirimize olan sevgimizi taçlandırıyoruz. Eğlenmek ve birlikte dans etmek için 20 Kasım’da sizi bekliyoruz.
 12. Aşkın Törenine Davetlisiniz! Bizim için özel olan bu günde yanımızda olmanızı dileriz. 15 Temmuz’da düğünümüzde görüşmek üzere!
 13. Dans Ayakkabılarınızı Hazırlayın! Sizleri eğlenceye ve aşk dolu bir düğüne davet ediyoruz. 1 Ağustos’ta yanımızda olun.
 14. Aşk ve Kahkaha Dolu Bir Gece! Düğünümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. 10 Ekim’de dans etmek ve eğlenmek için bekliyoruz.
 15. En Özel Günümüzde Yanımızda Olun! Aşkımızı kutlarken sizleri de aramızda görmek istiyoruz. 25 Eylül’de düğünümüzde buluşalım.
 16. Sizleri Düğünümüze Bekliyoruz! Aşkımızın resmi törenine şahit olun ve birlikte eğlenelim. 7 Kasım’da yanımızda olun.
 17. Dans Ederek Kutlayalım! Aşk dolu bir günü birlikte geçirmek için 2 Temmuz’da düğünümüzde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
 18. Aşk Treni Düğün İstasyonunda Buluşuyor! Sizleri en özel günümüzde yanımızda görmek istiyoruz. 14 Eylül’de düğünümüze davetlisiniz.
 19. Eğlenceye ve Aşka Davetlisiniz! Kalbimizi ısıtan aşkı, dans ve kahkahayla taçlandıracağımız gün için 9 Ekim’de sizi bekliyoruz.
 20. Düğünümüzde Siz de Olun! En özel anımızda yanımızda olmak isterseniz, 22 Kasım’da düğünümüze davetlisiniz.
 21. Aşk Dolu Bir Gün İçin Sizi Bekliyoruz! Sizleri düğünümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız. 6 Temmuz’da beraber eğlenelim.
 22. Birlikte Güzel Anılar Biriktirelim! Aşkımızı ve mutluluğumuzu paylaşmak için 28 Eylül’de düğünümüzde yanınızda olmanızı dileriz.
 23. Düğünümüze Gel, Eğlenceye Ortak Ol! Sizleri dans, aşk ve kahkahalarla dolu bir gün yaşamaya davet ediyoruz. 11 Ağustos’ta görüşmek üzere!
 24. Sizleri Düğünümüzde Görmek İstiyoruz! Bizim için en özel günümüzde yanımızda olmanızı bekliyoruz. 4 Ekim’de düğünümüzde buluşalım.
 25. Aşkımızı Kutlamaya Davetlisiniz! En mutlu günümüzde sizleri aramızda görmek istiyoruz. 16 Temmuz’da düğünümüze katılın.

Düğün Davetiyesi Sözleri

En güzel davetiye sözlerini sizler için listeledik. İster komik, isterseniz dini, isterseniz de sade düğün davetiyesi sözleri Mutluson Atölyesi’nde.

 1. Saygıdeğer Aileler ve Sevgili Dostlar, Kalbimizin en güzel anını sizinle paylaşmaktan onur duyarız. Sizleri 15 Eylül’de saat 16:00’da düğünümüze bekliyoruz. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 2. Sevgili Arkadaşlarımız, Aşkımızın resmi töreni için sizleri 20 Temmuz’da saat 14:00’te düğünümüze davet ediyoruz. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 3. Değerli Aileler ve Sevgili Dostlar, Sizleri en mutlu günümüzde yanımızda görmek istiyoruz. 10 Ekim’de saat 17:00’de düğünümüzde buluşalım. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 4. Sevgili Arkadaşlarımız ve Aileler, Aşkımızı kutlamak ve birlikte eğlenmek için 5 Kasım’da saat 18:00’de düğünümüze davetlisiniz. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 5. Değerli Akraba ve Dostlarımız, Aşk dolu bir günü birlikte kutlamak için 30 Ağustos’ta saat 15:00’te düğünümüzde buluşmak dileğiyle. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 6. Saygıdeğer Aile ve Arkadaşlarımız, Sizleri en özel günümüzde yanımızda görmek istiyoruz. 25 Temmuz’da saat 16:30’da düğünümüzde buluşalım. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 7. Sevgili Dostlar ve Aileler, Sizleri 18 Kasım’da saat 17:00’de düğünümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 8. Değerli Arkadaşlarımız, En özel günümüzü sizinle paylaşmak için 3 Ekim’de saat 15:30’da düğünümüze davetlisiniz. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 9. Saygıdeğer Aile ve Sevgili Dostlar, Aşkımızı kutlamak ve eğlencenin tadını çıkarmak için 20 Kasım’da saat 16:00’de düğünümüzde buluşalım. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]
 10. Sevgili Arkadaşlar ve Aileler, En mutlu günümüzü sizinle paylaşmak istiyoruz. 25Temmuz’da saat 17:30’da düğünümüzde sizi görmek dileğiyle. Adres: [Düğün Mekan Adı, Adres]

Düğün töreninizde dağıtabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Mutluson Atölyesi’nde sizleri bekliyor.

İletişim: