Duvar Panosu

Duvar Süslemeleri

Her gelin evde veya bir mekanda düzenleyeceği söz nişan organizasyonunun düşlerindeki gibi olmasını ister. Ancak tüm ürünleri tek bir noktadan bulmak oldukça güçtür. Organizasyon firmalarının pek çoğu ise hazır konseptler üzerinden seçim yapılmasını ister. Tüm bu olumsuzlukları bir kenara bırakıp düşlerindeki ürünlere sahip olmak ve tüm ürünleri tek bir noktadan üstelik uygun bir fiyata temin etmek isteyenler ise Mutluson Atölyesi’ni tercih eder!

Söz nişan organizasyonu için hazırlayacağınız sunum masasının arkasında bulunan bölümü süslemek için ihtiyacınız olan duvar süslemeleri size özel olarak hazırlanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey beğenmiş olduğunuz modeli bizlerle paylaşarak, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikliklere göre sipariş oluşturmak. Düşlerinizdeki ürüne sahip olmak işte bu kadar kolay. Bizlerle Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına özenle hazırlanan siparişleriniz alıcı ödemeli olarak adresinize kargolanmaktadır. Söz nişan duvar süsleme ürünlerinin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde yapılabilen değişiklikler hakkında bilgi almak için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: