BlogNişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Epoksi Nişan Tepsisi ve Damat Fincanı

En güzel günlerin en özel anılarını yaşarken ihtiyacınız olan tüm ürünler Mutluson Atölyesi’nde. Epoksi nişan tepsisi ile damat fincanı modellerini size özel üretiyoruz.

Ürünümüz ikili set olarak satılmaktadır. Ürünün üzerinde bulunan yazılar ve kurdelelerde talebinize göre değişiklik yapabiliriz. Her iki ürünü de günlük hayatta gönül rahatlığıyla kullabilirsiniz.

İkili set gold ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Görsellerden de anlaşılacağı üzere ürünler size kullanıma hazır halde gelmektedir.

Epoksi Nişan Seti Siparişi

Epoksi hammaddesinden üretilen uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerden üretilen epoksi nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan iki seti hemen siparişi verebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapptan bize gönderip sipariş oluşturabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdiğinizde siparişiniz üretime alınıp, en kısa sürede kargoya verilir.

Epoksi Nişan Seti Teslimatı

Mutluson Atölyesi olarak en kısa sürede verdiğiniz epoksi nişan tepsisi ve damat fincanı siparişinizi üretiyor ve kargoya teslim ediyoruz. Yurtiçine ve yurtdışına kargo bedelinin alıcı tarafından karşılanması koşuluyla ürün gönderimi yapılmaktadır.

*Yurt dışı gönderim: Kargo bedelleri mesafe, ağırlık, boyut gibi koşullarla değişiklik göstermektedir. Kargo bedeli sipariş aşamasında talep edilir. Yurt içi gönderim: Kargo bedelleri mesafe, ağırlık, boyut gibi koşullarla değişiklik göstermektedir. Alıcı tarafından teslimat sırasında ödenir. Kargodan kaynaklı yaşanabilecek problemlerden sorumlu değiliz.

İletişim: