BlogNişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Epoksi Söz Tepsisi ve Damat Fincanı

Kız isteme töreni sonrası düzenleyeceğiniz söz töreninde, yüzükleri taşımak için ihtiyacınız olan epoksi söz tepsisi modelleri Mutluson Atölyesi tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün üzerinde bulunan süslemelerde değişikliğe gidilebilir. Bunları sipariş anında belirtmenizi rica ederiz.

epoksi-soz-tepsisi-beyaz-ren
Gold – Epoksi Söz Tepsisi ve Damat Fincanı

Yukarıdaki görselde gold renklerden hazırlanan epoksi tepsiyi görüyorsunuz. Ürünün üzerinde bulunan yazılar ve kurdeleler değiştirilebilir.

epoksi-soz-nisan-tepsisi-beyaz-renl
Gold – Epoksi Söz Tepsisi ve Damat Fincanı

Yukarıda yer alan gold renklerden hazırlanan ikili set için de aynı tasarım koşulları geçerlidir.

Epoksi Set Siparişi

Tüm ürünlerimizden olduğu gibi epoksiden üretilen şık söz nişan tepsisi ve damat fincanı modellerinden beğendiğiniz ürüne ait görseli bizimle Whatsapp üzerinden paylaşarak sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra gerçekleştireceğiniz ödemeye ait dekontu bizimle paylaştığınızda siparişinizin üretimine başlanır.

Ürün Teslimatı

Mutluson Atölyesi olarak başta Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika gibi ülkelere sık sık ürün gönderimi yapıyoruz. Siparişini vermiş olduğunuz epoksi söz tepsisi ve damat fincanı seti de sizlere uçak kargoyla kargolanmaktadır. Sipariş verirken hangi ülke olduğunu belirtirseniz uçak kargo bedelini öğrenebilirsiniz.

İletişim: