Blog

Evde Nişan Organizasyonu

Son yıllarda gelin adayları daha ekonomik olması ve hazır bir konsept yerine kendi konseptlerine yaratma istediğinden dolayı nişan organizasyonunu evde düzenler oldu. Hatta bazı gelin adayları farklı bir mekanda organizasyon düzenlese bile özgün olabilmesi için kendi ürünlerini kendileri tedarik ediyor.

Tabi burada en büyük problem bir konsept oluşturabilmek adına ürünlerin birbirleriyle uyumlu şekilde olmasını sağlamak. Mutluson Atölyesi olarak bu ihtiyacın hızla artması nedeniyle birbirinden farklı nişan masası süsleme ürünlerinin tasarımına ve üretimine gitti.

Evde nişan organizasyonu nasıl yapılır sorunun yanıtı da bu ürünlerin tedariğinden geçiyor. Asıl soru tüm bu ürünleri nereden bulabilirim?

Hazırlayacağınız nişan masası için ihtiyacınız olan jardinyer, vazo, şamdan, pastalık, isimlik gibi ürünlerin tamamını Mutluson Atölyesi olarak sağlıyoruz. Ayrıca çiftlerin birbirlerine aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı nişan tepsisi modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Masa üzerinde çiftlerin isimlerinin yer alacağı pleksi masa isimliği ile davetlilere sunabileceğiniz hediyelik modellerini ve nişan masası duvar süslemeleri ilgili sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kısacası ihtiyacınız olan tüm ürünler arzu ettiğiniz gibi kişiselleştirilerek size özel olarak hazırlanabilmektedir.

Tüm başlangıçlarınızın mutlulukla sonlanması dileğiyle…

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir