BlogGelin Buketi

Gelin Buketi

En şık gelin buketi modelleri size özel olarak hazırlanıyor. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Gelinlik giymek her kızın hayali. Belki gelinliği tamamlayan en önemli unsur nedir? Elbette gelin buketi. Mutluson Atölyesi olarak her hayalinizin mutlulukla sonlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Size özel olarak hazırladığımız gelin çiçeği modellerinden sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sipariş verirken beğenmiş olduğunuz gelin buketi modelini bizlere Whatsapp üzerinden göndermenizi rica ederiz. En kısa sürede siparişiniz hazırlanıp alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Her hafta başta yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya olmak üzere pek çok ülkeye gönderim yapıyoruz. Yurtdışından gelin buketi siparişiniz sırasında kargo bedeli sipariş anında talep edilir. Siparişini vermiş olduğunuz gelin çiçeği buketi hızla üretime alınır ve uçak kargo ile adresinize teslim edilir.

İletişim: