Kampanyalı ÜrünlerNişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Gümüş Üçlü Set

kiz-isteme-tepsisi-01

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan söz günü, damat adayına ikram ederken ihtiyacınız olacak tuzlu kahve fincanından tutun, yüzük tepsisi, masaüstü isimliği, söz hediyeliklerine kadar her şeyi tek bir noktadan alabilme imkanını sunan tek firma; Mutlu Son Atölyesi!

Mutlu Son Atölyesi olarak söz günü ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilme imkanı sunuyoruz. Söz masası süsleri ve ihtiyacınız olan diğer tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Görselde bulunan üçlü setimizin üzerinde bulunan çiçek ve kurdelelerde arzu ettiğiniz gibi değişiklikler yapılabilmektedir. Üçlü setimize dahil olan ürünler:

  • Yüzük tepsisi
  • Damat fincanı
  • Pleksi İsimlik

Sipariş

Siparişinizin üzerinde yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Üçlü set ürünümüz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfası ve ya Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi üçlü gümüş set ürünümüzde Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir