Blog

Hollanda

Mutlu Son Atölyesi olarak şirketimizin merkezi İstanbul’da olsa da yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine değil, başta Hollanda olmak üzere Almanya, Fransa, Belçika, Avusturya, İsviçre kısacası Avrupa’nın tüm ülke ve şehirlerine satış gerçekleştiriyoruz. Hollanda‘da başta Türkler’in yoğunlukta olduğu Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Eindhoven, Maastricht olmak üzere pek çok şehrine binlerce ürün kargoladık. Siz de en özel günlerinizde hayallerinizdeki ürünlere sahip olmak isteyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda’dayaşayan yurttaşlarımızın en çok tercih ettiği ürünlerimiz:

  • Söz masası ve nişan masası setleri
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi ve söz tepsisi)
  • Pleksi isimlik, masa isimliği
  • Nişan, söz, doğum hediyelikleri ve nikah şekeri
  • Jardinyer setleri
  • Duvar süslemeleri

Hollanda‘da bugüne kadar en çok satış yaptığımız şehirler Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Eindhoven, Maastricht olup diğer şehirlerindeki Türk nüfusunun az olması nedeniyle daha az satış miktarına sahibiz. Diğer şehirlere ise her hafta ürün kargoluyoruz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamını incelemek için anasayfayı ziyaret edebilir veya instagram sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sipariş vermek için Whatsapp hattımız olan +90 530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0530 730 56 97

Ürünlerimizin tamamı size özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple sipariş verirken satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Hollanda’da  başta Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Eindhoven, Maastricht olmak üzere tüm şehirlerinden alınan siparişler Ptt Turpex firması aracılığı sizlere ulaştırılmaktadır. Ptt Turpex firmasının hızlı gönderim ve normal gönderim seçenekleri vardır.  Normal gönderim süresi 25 günü bulurken, hızlı gönderim süresi 3-4 gündür.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir