Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

İncili Nişan Tepsisi

Son yılların gözde tasarım ürünlerinden biri olan inciyi nişan tepsisi ve damat tepsisi modellerinde Mutlu Son Atölyesi Tasarım ekibi tarafından kullanılmaya başlandı. Kişiye özel olarak tercih edilen çiçek ve kurdele renkleri ile hazırlanan ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle instagram sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İncili Ayna Nişan Tepsisi

Şık, modern ve kullanışlı bir yüzük tepsisi olmasının yanı sıra göz alıcı estetik güzelliğiyle nişan ve ya söz günü davetlilerin gözlerini kamaştıracak olan ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Nişan tepsisi üzerinde gelin ile damat adaylarının isimlerinin baş harflerinin bulunduğu yüzük yükseltileri de inciyle süslenmektedir. Söz tepsisi üzerine gelin ile damat adayının isimleri özel olarak kazınmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünümüz talep etmiş olduğunuz renkte çiçekler ile kurdeleler kullanılarak süslenebilir.

Aynalı yüzük tepsisi ürünümüz ile damat kahvesi tepsisi de set olarak satılmaktadır. Damat kahvesi setleri hakkında bilgi almak için internet sitemizin gezinme butonunu tıklayarak damat fincanı başlığını ziyaret edebilirsiniz.

incili nişan tepsisi, incili yüzük tepsisi, incili söz tepsisi

Sipariş ve Teslimat

Size özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından hazırlanan incili yüzük tepsisi ürünümüz itina ile paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan şirketimiz Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle hizmet vermektedir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız söz ve nişan günlerinin paha biçilmez ve göz kamaştırıcı yüzük tepsisine sahip olmak için bizler ile instagram sayfamız olan MutluSonAtolyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir