Blog

İsviçre

Mutlu Son Atölyesi olarak faaliyetlerimizi İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin tüm illerine değil İsviçre dahil Avrupa’nın tüm şehirlerine satış anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları sayesinde siparişlerinizi ulaştırabilmekteyiz.. Tüm ürünlerimiz işiye özel olduğu için siparişlerinizi düşlerinizdeki gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex firması aracılığı ile ulaştırıyoruz. Turpex firmasının normal gönderim süresi ile 21-25 gün civarındayken, hızlı gönderim süresi 3-5 gündür.

İsviçre‘de bugüne kadar satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Zürih (Zurich), Basel, Cenevre (Geneva), Lozan, Luzern, Lausenne, Bern gibi şehirler geliyor.

İsviçre’de yaşayan yurttaşlarımızın en çok tercih ettiği ürünler:

  • Söz masası süslemeleri, nişan masası süslemesi, baby shower süslemeleri
  • Söz nişan tepsisi
  • Damat kahvesi fincanı seti
  • Pleksi isimlik, masa isimliği, duvar panosu
  • Jardinyer takımları
  • Nikah şekeri, doğum hediyelikleri, söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri

Akıllara kazınacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz.

Sipariş

Tüm ürünlerimizin düşlediğiniz gibi isteklerinize göre tasarlanabildiğini unutmayın. Bu nedenle sipariş verirken, satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz farklılıkları bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @mutluson_atolyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Teslimat

İsviçre‘nın bugüne kadar Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Zürih (Zurich), Basel, Cenevre (Geneva), Lozan, Luzern, Lausenne, Bern şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca İsviçre değil Avusturya, Fransa, Almanya, Belçika, İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir