JardinyerNişan ve Söz Masası Seti

Jardinyer

soz-nisan-elbisesi-modelleri-evde

Söz, nişan, baby shower gibi günlerde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer verebileceğiniz jardinyer modelleri Mutlu Son Atölyesi tarafından size özel olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerin gold ve gümüş rengi seçenekleri vardır.

Jardinyer Nedir?

Haklı olarak pek çok kişi dekoratif bir ürün olarak kullanılan ve sunum masalarının olmazsa olmazı olan jardinyerin ne olduğunu bilemeyebilir. Genel olarak jardinyerler farklı boy ve ebatlar; gold, gümüş ve gold-rose renklerinde üretilen yuvarlak veya geçmeli üretilen üçlü masa süslemesidir. Ürünlerin üst bölümü aynalıdır.

soz-nisan-masasi-susleme-setleri (17)

Jardinyer Modelleri

Hazırlayacağınız sunum masasına ve konseptinize göre tercih edebileceğiniz jardinyerler farklı ebatlar, renk ve şekilde olabilmektedir. Görsellerde bulunan tüm ürünlerimizin gold ve gümüş renkleri olabilmektedir. Modele göre gold-rose rengi de stoklarımızda vardır. Üçlü jardinyer takımları yuvarlak ve ya kare olarak üretilebilmektedir.

Kare Jardinyer

Görselde bulunan kare jardinyer modeli, lazer kesimli olması nedeni ile diğerlerine oranla fiyat olarak daha yüksek olabilmektedir. Ürünün dilerseniz gümüş rengi de vardır.

Yuvarlak Jardinyer

Yuvarlak üçlü jardinyer takımı dilerseniz gümüş renginde de üretilebilmektedir. Set içeriğinde pasta yükselticisi de vardır.

Üçlü Jardinyer Takımı

Aslına bakarsanız tüm setlerimiz üçlü olarak üretilebilmektedir. Dilerseniz ek olarak yuvarlak üçlü setlere birden fazla tepsi de ekleyebiliriz. Bunun için sipariş anında arzu ettiğiniz sayıyı belirtebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimizin tamamı gold ve gümüş renginde üretilebilmektedir. Gold-rose rengi tercih edenler ise bizler ile iletişime geçerek beğendikleri modelin gold-rose rengi olup olup olmadığını sorgulayabilirler.

Söz töreni, nişan töreni, mevlid ve baby shower organizasyonu sırasında hazırlayacağınız sunum masası üzerinde kullanabileceğiniz jardinyer modelleri, günlük hayatta da şık ve göz alıcı dekoratif bir üründür.

Sipariş vermek, ürünler hakkında bilgi almak için bizler ile Whatsapp Hattı’mızdan iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp

+90 530 730 56 97

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile Türkiye’nin her yerine ve Avrupa’nın tüm şehirlerine ulaştırılabilmektedir.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir