Nikah Şekeri Modelleri

Kafes Nikah Şekeri NS004

Hayatınızın en mutlu gününde sizlerin heyecanına, mutluluğuna ortak olan ve evliliğinize şahitlik ederek sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz kafes nikah şekerleri Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerle!

Ürün Kodu: NS004

Kafes Nikah Şekeri

En güzel anıların yaşanacağı mutlu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayıp; heyecanınıza, mutluluğunuza ve sevincinize ortak olan sevdiklerinize sunabileceğiniz küçük magnetli ahşap kafes nikah şekeri! En güzel günler için yapılan hazırlıklar heyecanlı olduğu kadar bir o kadar da streslidir. Bunun bilincinde olan Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından kişiye özel olarak hazırlanan ürünümüz, tasarımdan sizlere ulaştırana kadar özenle hazırlanmakta ve paketlenerek kargolanmaktadır.

kafes nikah şekeri

Ödeme ve Sipariş

Kafes nikah şekeri ürününün minimum sipariş adeti 50 adettir. Ürün, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürün bedelin ürünlerimizin kişiye özel olarak hazırlanması nedeniyle sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışa teşekkür eder, bir ömür mutluluklar dileriz!

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir