Blog

Kış düğünleri için mekan seçimi

Şarkılara, şiirlere, romanlara konu olan aşkın, mevsimi genellikle sonbahar ve kış olarak betimlenir. Dolayısıyla düğün mevsiminin de ilkbahar ve yaz olması çok normal:) Tabi bu işin şakası. Aşkın yaşı, yeri ve zamanı yoktur. Haliyle bu aşkı ölümsüzleştirmenin de bir zamanı olmaz.

bogazda-kis-yaz-ilkbahar-sonbahar-dugun-fiyatiari-peri-payi-portt
bogazda-yaz-kis-sonbahar-ilkbahar-dugun-fiyatlari-fuat-pasa-yalisi

Kış düğünleri son yıllarda revaçta. Özellikle yazın artan fiyatlardan kurtulmak için bile tercih edenler var. Düğün sezonu olarak adlandırılan Nisan-Eylül ayları arasında fiyatlar oldukça yüksek. Artan talebe karşılık işletmeler de fiyatlarını yüksek tutabiliyor. Hal böyle olunca kış düğünü, onlar için de sürpriz ve ekstra kazanç oluyor. Bir nevi müşteri olarak bunu fırsata dönüştürmek bizim elimizde.

dugun-fiyatlari-yaz-kis-ilkbahar-sonbahar-double-tree-kis-dugunu
kapali-dugun-salonu-yaz-kis-ilkbahar-sonbahar-sahsen-kis-dugunu

Kış düğünü için mekan seçimi yaparken olumsuz hava koşullarını muhakkak göz önünde bulundurmalıyız. Aksi halde çeşitli sağlık sorunlarıyla hem biz hem de davetlilerimiz karşılaşabilir. İç mekanda yapacağımız düğünümüz için:

  • Kapalı düğün salonları
  • Tarihi mekanlar
  • Restoranlar
  • Oteller

tercih edebiliriz. Detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Pek çok firma kış düğünü için çeşitli organizasyonlar yapabiliyor. İç mekanda düzenlenecek düğünümüzde maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmek gerekir. Her ne kadar aşılarla çözüm üretilse de bizler hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için gerekli hassasiyeti göstermeliyiz.

Yemekli kış düğünü yapıyorsanız; ikramlar geldiğinde maskelerin ineceğini unutmayın. Bu yüzden çok kalabalık düğünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Davetlilerinize sunabileceğini birbirinden ilginç nikah şekeri modellerini incelemeyi unutmayın!

İletişim: