BlogKız isteme çiçeği

Kız İsteme Çiçeği

Evlilik kararı sonrası aile ziyaretleri gerçekleştirilir. Ziyaretlerin en önemlisi olan kız isteme merasimi için ihtiyacınız olan kız isteme çiçeği modelleri isme özel olarak hazırlanır.

Kız isteme çiçeği modellerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin siparişini verirken tercih etmiş olduğunuz çiçek rengini belirtmenizi rica ederiz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kız isteme çiçeği modelleri de özenle hazırlanıp kısa sürede alıcı ödemeli olarak kargolanır. Yurt dışından da sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek ve sipariş vermek için Whatsapp’tan görseli bizimle paylaşabilirsiniz.

Kız isteme ve söz töreni birlikte yapılacaksa, söz çiçeği olarak da ifade edilebiliyor. Önemli olan çiçeği adının ne olduğu değil tabi ki. Önemli olan mutluluğunuzu taçlandıracak bir hediye olmasıdır:)

İsme Özel Kız İsteme Çiçeği

Mutluson Atölyesi olarak tüm ürünlerimizi kişiye özel olarak hazırlıyoruz. Bu çiçek modelleri için de geçerli. İsme özel kız isteme çiçeği ve çikolatası hazırlayabiliyoruz. Çiçek renkleri, sayısı ve kutu üzerindeki pleksi yazılar sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Son zamanların en popüler kız isteme çiçeği modelleri arasında kutulu modellerimiz var. Kutulu isteme çiçeği siparişiniz adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Ayrıca yanında isteme çikolatası ile birlikte tedarik edebilirsiniz. Böylece daha şık bir kombin sağlanabilir.

Kız isteme çiçeği siparişleriniz Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da kargolanmaktadır. Özellikle Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, İsviçre gibi yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı ülkelere her hafta gönderimimiz olmaktadır.

İletişim: