Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Kulplu Gümüş Set

almanya-aynali-nisan-tepsisi-05

Evliliğe giden yolda atılan kız isteme, söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan kulplu söz ve nişan tepsisi ile damat kahvesi seti size özel olarak Mutluson Atölyesi tasarım ekibi tarafından tasarlanmaktadır.

Kulplu söz tepsisi, kulplu nişan tepsisi ve kulplu damat fincanı tepsisi arzu eden gelin adaylarımız için hazırlamış olduğumuz gümüş renk ikili setimizi sizler için özenle tasarlıyoruz.

Sipariş

Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleleri dilediğiniz renklerde hazırlıyoruz. Bu nedenle sipariş verirken arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş Hattı: 0530 730 56 97

Sipariş vermek, ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek ve arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımızdan dilerseniz de instagram hesabımız olan @mutluson.atolyesi sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderilmektedir. Ayrıca yurt dışı siparişlerimizde ise Ptt Turpex firması ile ürünlerimizi kargoluyoruz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir