Nikah Şekeri Modelleri

Magnetli Kalp

Ömür boyu unutulmayacak hatıraları üzerinde barındıran ve nişan, söz, kına, düğün, nikah gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz kalpli magnet nikah şekeri, Mutlu Son Atölyesi farkı ile size özel olarak hazırlanıyor ve talep ettiğiniz günde teslim ediyor.

Magnetli Kalp Nikah Şekeri

Dekoratif bir ürün olarak tercih edilen magnetli nikah şekerleri, arzu ettiğiniz renk ve desenlerde size özel olarak hazırlanıyor. Mutlu Son Atölyesi farkı ile en kısa sürede tasarımı yapılan nikah şekeri yine en hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Ürünümüzün minimum sipariş adeti 50’dir. Püsküllü nikah şekeri ve ya püskülsüz olarak arzu ettiğiniz şekilde hazırlanabilir.

magnetli kalp nikah şekeri, magnetli nikah şekeri, kalp nikah şekeri, püsküllü nikah şekeri

Sipariş ve Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bizler ile arzu ederseniz instagram sayfamız üzerinden ve ya internet sitemizin ileitşim bölümünden irtibata geçerek sipariş ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Sizler için özen ile özel olarak tasarladığımız ürünlerimizi yine kargoda yaşanabilecek riskleri göz önünde bulundurarak özenle ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir