Mevlid Hediyelikleri

Mevlid Hediyelikleri

Mevlid çeşitli sebeplerle düzenlenen bir dini organizasyondur. Hayırlı bir iş veya olayın öncesinde veya sonrasında düzenlenir. Doğum, iş, vefat, sağlık gibi sebeplerle düzenlenebileceği gibi sadece hayrına düzenlenenlerde vardır. Mevlidinizde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel dini hediyelikler tasarlıyoruz.

Mevlid organizasyonu sırasında dağıtabileceğiniz dini hediyelikler kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde çeşitli dualar veya isimler yazılabilmektedir. Davetlilerinize tadım için çikolata dağıtmak isterseniz Çikolatalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mevlid hediyelikleri siparişleriniz Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da gönderilmektedir Özellikle Avrupa’da yaşayan yurttaşlarımız sıklıkla sipariş vermektedir. Ürünlerin yurt dışına teslim süresi ortalama 2-3 haftadır. Bu nedenle erken sipariş vermenizde fayda var. Yurt dışına magnetli ürünlerden ziyade aşağıdaki ürünler gönderilmektedir:

  • Cep boy Kuran-ı Kerim
  • Yasin-i Şerif
  • İkramlık çikolata

Gibi ürünler gönderilmektedir. Türkiye’deki siparişler de ise bunlara ek olarak pleksi veya epoksi hediyelikler gönderilmektedir.

Mevlid hediyeliği sipariş vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj hattımızdan paylaşmanız gerekmektedir. Ardından talep edilen miktar ve varsa değişiklikler belirtilmelidir. Eğer yurt dışından sipariş veriyorsanız hangi ülkeye kargolanacağını belirtmenizi rica ederiz. Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İngiltere, İsveç kısacası mevlid hediyelikleri talep etmeden önce ülkenizi belirtirseniz sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz. Ayrıca farklı bir ürün talebiniz varsa bunu da belirtebilirsiniz. Çünkü her geçen güm ürün gamımıza yeni ürünler eklenmektedir. Size özel olarak hazırlanan siparişleriniz kısa sürede hazırlanıp alıcı ödemeli olarak adresiniz kargolanmaktadır.

İletişim: