Nikah Şekeri Modelleri

Nikah Şekeri Magnetli

En güzel günlerin en özel anılarını yaşanacağı süreçlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor!

 

En güzel günlerin en unutulmaz anılarını üzerinde taşıyan magnetli nikah şekeri modelleri Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanıyor! Söz, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde silzeri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz magnetli ahşap nikah şekeri ürünümüzün minimum sipariş adeti 50’dir.

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamında olduğu gibi bu ürün üzerinde bulunan görsellerde arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde bulunan görsellerin farklı örneklerini görmek için instagram sayfamız olan @mutluson_atolyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Nikah şekeri ürünlerimizin güncel çeşitlerini instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi öğrenmek için instagram sayfamızı ziyaret edebilir ve ya whatsapp canlı destek bölümümüzden iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp :0530 730 56 97

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin her bölgesine en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise hazırlanan ürününüz PTT Kargo ile 7-10 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir