Nikah Şekeri Modelleri

Nikah Şekeri Mum

En güzel gününüzde heyecanınıza, sevincinize ve mutluluğunuza ortak olan sevdiklerinize sunabileceğiniz dekoratif ürünler arasındaki yerini alan mumluklar Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerle!

nikah şekeri mum, nikah şekeri mumluk, mum hediye

Ürün Kodu: NM010

Dekoratif Hediye Mumluk

Dekoratif hediye mumluk ürününün minimum sipariş miktarı 25 adettir. Ürün Mutlu Son Atölyesi farkıyla Türkiye’nin dört bir yanına ve hatta yurtdışına kusursuz ve hızlı teslimat garantisiyle kargolanmaktadır.

En özel anılarınızı yaşayacağınız söz, nişan, kına gecesi, düğün vb.  günlere hazırlanırken hissedilen heyecan kadar; stres de bir hayli fazladır. Böylesine özenle hazırlanılan bir günde her hangi bir aksilik yaşamamanız için yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak, ürünlerimizi özenle seçtiğimiz materyallerden özen ile hazırlıyor ve yine özenle ambalajlayıp sizlere kargoluyoruz.

Ödeme ve Sipariş

Mumluk nikah şekeri ve ya baby shower hediyesi sipariş adeti minimum 25 adettir. Mumluk ürünümüz, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına kırılma, çizilme vb. riskleri ortadan kaldıracak şekilde özenle paketlenerek gönderilmektedir. Kargo bedeli alıcı ödemeli olup, kapıda ve ya şubede kargo bedelini ödeyebilirsiniz. Ürün bedelini, ürünlerin kişiye özel olarak hazırlanması nedeniyle sipariş anında havale ve ya EFT yöntemiyle gerçekleştirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışa teşekkür ederiz. Dekoratif hediyelik mumluk ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir