Nikah Şekeri Modelleri

Nikah Şekeri Sonsuzluk

sonsuzluk nikah şekeri magnetli

Hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan aile dostlarınıza, arkadaşlarınıza, dostlarınıza kısaca tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için özel olarak tasarlanıyor.

Gelin ve damadın birbirine olan sonsuz aşkını, sadakatini ve bağlığını simgeleyen sonsuzluk işareti nikah şekeri, kişiye özel olarak pleksiden üretilmektedir. Kırılmaz sağlamlıkta bu ürünün arkasında magnet vardır ve süs eşyası olarakta kullanılabilir.

Derin anlamları içerisinde barındıran sonsuzluk simgeli nikah şekeri modeli, en güzel güleriniz olan söz, nişan, kına gecesi, düğün ve nikah gibi günlerin en özel anılarını tüm sevdiklerinize ömür boyu anımsatacak harika bir hediye!

Sipariş ve Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri modelleri ürünlerimizde kişiye özel olarak tasarlanmakta; özen ile ambalajlanmakta ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesinde sizlere teslim edilmektedir.

Ürün hakkında fiyat bilgisi almak ve isteklerinize iletmek için bizim ile Whatsapp hattımız ve Instagram sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir