Blog

Nişan Organizasyonu

Evliliğe hızla yaklaşırken söz töreni sonrası düzenlenen nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilme imkanı sunuyoruz.

Nişan Masası Süsleme

Düzenleyeceğiniz etkinlikler için hazırlamanız gereken en önemli bölüm nişan masasıdır. Çünkü burada hediyeliklerinize, pastanıza, ikramlıklarınıza yer verirsiniz. Yüzüklerin takılması da sunum masasının önünde gerçekleşir. Bu bölüm ister istemez herkesin odak noktası olduğu için olabildiğince şık bir masa hazırlığı yapmamızda fayda var.

Yukarıda sadece bir kaç modelini görmüş olduğunuz süsleme malzemelerinin yanı sıra tamamını görmek için Nişan Masası sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Masa İsimliği

Hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer verebileceğiniz isimlik modelleri pleksi ve ahşap olarak size özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm modellerimizi incelemek için Pleksi İsimlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Duvar Süslemeleri

Özenle hazırladığınız nişan masasının arka fonunda yer verebileceğiniz duvar süslemeleri size özel olarak üretilmektedir. Ürünlerimizi incelemek için Duvar Panosu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nişan Hediyelikleri

Nişan organizasyonu sırasında sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize, dostlarınıza sunabileceğiniz birbirinden şık ve göz alıcı nişan hediyelikleri size özel olarak hazırlanmaktadır.

Tüm ürünlerimizi incelemek için Nişan Hediyelikleri sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

Nişan Tepsisi

Nişan merasiminin düzenlemenme sebebi şüphesiz gelin hanım ve damat bey arasındaki aşkı, sevgiyi, saygıyı ve aidiyeti simgeleyen yüzüklerin takılmasıdır. Nişan organizasyonu sırasında bu önemli ve değerli parçaların taşınacağı nişan tepsisi modelleri size özel olarak Mutluson Atölyesi tarafından hazırlanmaktadır.

Tüm ürünlerimizi incelemek için Nişan Tepsisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir