Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Kare Nişan Tepsisi Seti

kulplu-kare-yuzuk-tepsisi

Hiç bir zaman unutmayacağınız anıların yaşanacağı kız isteme, söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan ve sizler için özel olarak hazırlanan bir yüzük tepsisine ihtiyacınız var ise Mutlu Son Atölyesi’nin sizler için özel olarak tasarladığı nişan tepsilerini tercih edebilirsiniz.

Yüzük Tepsisi Sarı

Hayatınızın en unutulmaz anılarını yaşayacağınız ve bu anılar ile çiftlerin birbirlerine olan sadakatini simgeleyen yüzüklerin takılacağı söz ve nişan gibi günlerde Mutlu Son Atölyesi olarak sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen gold rengi ile pleksi aynalı tepsinin uyumu ile sizler için özel olarak tasarladığımız yüzük tepsisi modelleri, tercih edeceğiniz renk ve modellerle süsleyerek size özel hale getiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat

Kullanımına göre nişan tepsisi ve ya söz tepsisi olarak adlandırılan yüzük tepsisi modellerimizi sipariş etmek için dilerseniz bizler ile internet sitemizin iletişim bölümünden dilerseniz de instagram sayfamız üzerinden bizim ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp

0530 730 56 97

Sizler için özen ile özel olarak tasarladığımız ürünlerimizi yine kargoda yaşanabilecek riskleri göz önünde bulundurarak özenle ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir