Blog

Nişan Tepsisi Süsleme

Mutluson Atölyesi olarak hayallerinizdeki nişan tepsisi ürününü sizler için özenle hazırlıyoruz. Tercih etmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp hattımızdan bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

En güzel günlerinizden biri olan nişan günü alyansların taşınacağı birbirinden şık nişan tepsisi ürünleri size özel olarak hazırlanmaktadır. Hepsi ve daha fazlası için söz nişan tepsisi sayfasını ziyaret etmeniz de fayda var. Ayrıca instagram sayfamızdan da birbirinden güzel modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Nişan tepsisi süsleme işlemi yaptırmak için sipariş anında belirtmeniz gereken hususlar modelini ile rengi, yüzük yükselticisi modeli, çiçek ve kurdele renkleri ile yazılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmek. İşte her şey bu kadar basit ve kolay!

Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme işlemi gerçekleştirip, siparişinizi onaylatmanız durumunda nişan tepsisi süsleme işlemlerine başlanır. Tercih etmiş olduğunuz materyaller size özel olarak süslenerek tepsideki yerini alır.

Merkezimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişini vermiş olduğunuz ürünler en kısa sürede sizlere ulaştırılmak üzere alıcı ödemeli olarak kargolanır.

Eşsiz ve şık tasarımlarımızla bugüne kadar pek çok gelin hanımın tercihi olmayı başarmamızın en büyük sebebi sizleri anlıyor olmamız. Çünkü biliyoruz ki evlilik süreci heyecanın ve mutluluğun fazla olduğu kadar stresin de fazla olduğu bir süreçtir. Bu nedenle nişan tepsisi süsleme işlemlerini özenle tamamlayıp özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

İletişim: