Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Nişan Tepsisi Kare

soz-tepsisi-damat-fincani-tuzlu-kahve

Çiftlerin birbirlerine olan aşklarını simgeleyen alyansların takılacağı nişan günü ihtiyacınız olan ürünlerin başında nişan tepsisi gelmektedir. Nişan tepsisi ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel tasarlanabilmektedir. Ürün aynalı yüzük tepsisi olup, ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere Whatsapp Destek Hattımızdan ve ya instagram sayfamızdan iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Birbirinden güzel nişan tepsisi modellerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nişan tepsisi ürünümüzde kişiye özeldir. Bu nedenle sipariş anında arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo; yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo kalite ve güvencesi ile ürünleriniz sizlere ulaştırabilmektedir.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir