Blog

Nişan Tepsisi Yapımı

En güzel günün en kıymetli parçaları olan nişan tepsisi, Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için özel olarak özen ile hazırlanıyor. Nişan tepsisi üzerinde yer alan yüzük yükseltileri, tepsi üzerine yazılan yazılar ve arzu edilen çiçeklerin hepsini bir arada bulmak oldukça güç oluyor. Bu nedenle arzu ettiğiniz nişan tepsisine sahip olmanız çok zor görünüyor. Arzu ettiğiniz ürünü bizlere bildirmeniz durumunda biz sizler için özen ile hazırlıyoruz.

Sayısızca manayı içerisinde barındıran nişan tepsisi modelleri arzu ettiğiniz renkte çiçek ve kurdelelerle hazırlanmaktadır.

Alyansların takılacağı bu güzel günde göz kamaştırıcı bir tepsiye sahip olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sarı renkte, gümüş renginde ve aynalı olarak hazırlanabilmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’ya anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırabiliyoruz.

Güncel ürünlerimizi incelemek, hakkında bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve fiyat bilgisi almak için bizler ile dilerseniz instagram hesabımızdan dilerseniz de Whatsapp iletişim adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Türkiye’nin dört bir yanına  satış gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı özen ile kişiye özel olarak hazırlanmakta ve yine aynı özenle ambalajlanıp, kargolanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile sizlere en kısa sürede kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve güncel ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her başlangıcınızın mutlulukla sonlanmasını dileriz!

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir