Nişan Tepsisi

Unutulmaz anıların yaşanacağı nişan gününde çiflerin birbirlerine olan aşkını, sevgisini, saygısını, sadakatini ve adiyetini simgeleyen yüzükler takılır. Yüzüklerin takılması sırasında ihtiyacınız olan yüzük tepsisi, arzu ettiğiniz renkte çiçek ve kurdeleler ile süslenerek size özel halet getirilir.

Nişan tepsisi ürünlerinin tamamı kişiye özeldir. Bu nedenle sipariş anında gelin ve damat isimleri ile belli ise nişan tarihi, tercih edilen tepsi rengi, çiçek ve kurdele renklerinin tarafımıza bildirilmesi rica olunur.

söz tepsisi mor, söz tepsisi yapımı, söz tepsileri

Nişan Tepsisi

Nişan ve söz günleri yaklaşırken hissedilen heyecan kadar stres de fazladır. Bugünlerde yaşanabilecek problemlerin sizleri ne kadar üzeceğini biliyor ve anlıyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz!

Söz ve nişan günlerinde tercih edebileceğiniz yüzük tepsisi modellerinin tamamını incelemek için dilerseniz internet sitemizin Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri sayfasını dilerseniz de instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İnstagram sayfamız için lütfen tıklayınız!

Nişan tepsisi geçmişte danteller ve tüller ile sade bir şekilde süslenen bir tepsiyken bugün ayna, cam, ahşap, pleksi, kurdele, çiçek, tüller kullanılarak kişiye özel halde üretilen ürünler haline geldi.

Ürünlerimizin tamamı Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel olarak özenle hazırlanır, ambalajlanır ve anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesinde sizlere ulaştırılır.

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve Avrupa’ya hizmet veren Mutlu Son Atölyesi ile iletişime geçerek arzu ettiğiniz nişan tepsisi hakkında bilgi alabilir, taleplerinizi ileterek ürünü kişiselleştirebilirsiniz!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, tüm yeni başlangıçlarınızın mutlulukla sonlanmasını dileriz!

İletişim: