Pleksi İsimlik

Pleksi İsimlik 3013

pleksi isimlik (1)

Hayatınızın en güzel günü olan söz ve nişan günlerinde göz kamaştırıcı bir masa hazırlığı yapma telaşında bulunan  gelin adayları için özel olarak hazırladığımız pleksi isimlik modellerimizden bir tanesi!

Sarı Pleksi İsimlik

En güzel gününüz için en özel tasarımlar yalnızca Mutlu Son Atölyesi’nde! Biliyoruz ki hayatınızın en güzel günlerine yaklaşırken, mutluluğunuz kadar stresinizde fazladır. Pek çok konuda karar vermekte güçlük çekersiniz. Bunun bilincinde olarak kişiye özel hazırlamış olduğumuz pleksi isimlikler ile göz kamaştırıcı bir masaüstü isimliğe sahip olabilirsiniz. İnternette görmüş olduğunuz pek çok pleksi isimlik, küçük ölçülerdedir. Şu an görsede gördüğünüz ise en büyük boyutu.

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimizin tamamı ile ilgili bilgi almak için bizimle dilerseniz internet sitemizde yer alan irtibat bilgilerinden dilerseniz de instagram sayfamızdan iletişime geçerek, sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrası kişiye özel olarak özen ile hazırlanan ürünlerimizi yine özenle paketliyoruz. Ürünlerimizin teslimatı anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mutlu Son Atölyesi olarak her başlangıcınızın mutlulukla sonlanmasını dileriz!

 

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir