Pleksi İsimlik

Pleksi İsimlik Kuşlu

soz-nisan-masasi-isimligi-02

Nişan, söz, nikah gibi hayatınızın en özel günlerinde özenle hazırlayacağınız masanızın en dikkat çeken süslemelerinden biri olan pleksi isimlikler Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerin oluyor!

Tüm ürünlerimiz olduğu gibi pleksi isimlik ürünümüzde kişiye özel olarak, özen ile hazırlanıyor, ambalajlanıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere en kısa sürede ulaştırılıyor.

İsteğinize göre pleksi isimlik modellerimiz gold ya da silver renklerinde tasarlanabilmekte ve üretilebilmektedir. Silver renginde hazırlamış olduğumuz pleksi isimlik modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Sipariş ve Teslimat

Ürün siparişi vermek için bizler ile hem intagram sayfamızdan hem de iletişim bölümümüzde yer alan iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. Siparişi alınan ürünlerimizi sizler için özen ile hazırlıyor ve kargoda yaşanabilecek riskleri göz önünde bulundurarak özen ile ambalajlayarak sizlere ulaştırıyoruz.

Ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo tarafından Türkiye’nin dört bir köşesine itina ile ulaştırılıyor.

Hayatızın en güzel günlerinde yaşadığınız mutluluk kadar stresinde farkındayız. Bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Mutlu Son Atölyesi’ni diğerlerinden ayıran en önemli özellik ürünlerin tasarımından üretime, kargolanmasından sizlere ulaştırılmasına kadar titizlikle göstermiş olduğu özendir.

Bizi tercih ettiğiniz ürün teşekkür eder, her başlangıcınızın mutlulukla sonlanmasını dileriz!

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir